Producenci za poszczególne smartfony życzą sobie coraz więcej. Najlepiej to widać po flagowych propozycjach. Niewiele możemy w tej kwestii poradzić – w cenie dawnego modelu z najwyższej półki, dzisiaj kupimy „średniaka”. Mimo wszystko ten i tak będzie wyraźnie lepszy. Jednak niektórzy mogą uważać, że wydanie ponad 4 tysiące złotych na urządzenie mobilne to wciąż za mało. Z drugiej strony nie interesują ich modele typu Vertu – takie osoby stawiają również na najlepszą technologię. W tym momencie pojawia się specjalne wydanie Samsunga Galaxy Note8.

Niedawno przedstawiłem Wam wyjątkową odmianę LG V30 z ceramiczną obudową, na której można laserowo zapisać swoje imię. Tym razem to lider mobilnego rynku postanowił wypuścić wyjątkową odmianę swojego najlepszego smartfona z portfolio. Galaxy Note8 X 99 Avant dostępny będzie w 99 sztukach – łatwo się tego domyślić.

Koreańczycy stawiają na sztukę i motywem przewodnim tej limitowanej edycji są dzieła Hana Seung-Woo. W zestawie znajdzie się specjalne etui z podpisem autora oraz wydrukowany, ten sam malunek (69 x 45 cm). Sam smartfon to niezmieniony Galaxy Note8 w wersji z 256 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika. Wyróżniać go ma specjalny, 8-znakowy numer.

Zobacz też: Kolejny projekt Google zostaje uśmiercony.

Ile kosztuje taki zestaw? Ponad 6500 złotych (1830 dolarów), więc podobnie, co limitowana wersja LG V30. Czy warto? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami, ale pamiętajcie, żeby doliczyć transport z Korei Południowej – tym razem też tylko w rodzimym kraju dostępna jest ta specjalna wersja.

 

źródło: Phandroid, GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.