Facebook pozwoli nam uśpić znajomych na 30 dni

Kamil Lewicki Newsy 2017-12-16

Jeśli posiadacie konto na Facebooku, z pewnością zdarzy Wam się czasami przeglądać tablicę. Jest tam mnóstwo informacji zawierających kto, co, z kim, kiedy i za ile. Bywa, że nie jesteśmy zainteresowani nimi wszystkimi, a tym bardziej, jeśli 3/4 z nich pochodzi od jednej osoby bądź danego profilu. Facebook dostarcza nam narzędzie, dzięki którym będziemy mogli sobie z tym poradzić.

Uśpij na 30 dni

Mark Zuckerberg wraz z ekipą wprowadza do swojego portalu społecznościowego całkiem przydatną funkcję. Pozwala ona na uśpienie danego profilu – czy to znajomego, firmy bądź grupy – na 30 dni. Po tym zabiegu wszelkie posty czy zdjęcia nie będą nam się wyświetlać. Powiecie, że taka opcja już była? Owszem, zgodzę się. Była ona jednak bezterminowa. W przypadku uśpienia po 30 dniach posty danego profilu na powrót będą się wyświetlać.

Snooze

Publié par Facebook sur mercredi 13 décembre 2017

Zobacz też: Face ID nie radzi sobie z twarzami Chińczyków

Facebook podaje, że usługa jest już wdrażana. W ciągu tygodnia powinni ją u siebie zobaczyć wszyscy użytkownicy.

źródło: Facebook • Ironpiter

  Po co usypiac jak mozna przestac obserwować?

  • assault

   Dam ci przykład, jestem na grupie mojego kierunku na studiach, bo raz na pół roku przed sesją ktoś wrzuci jakieś przydatne materiały, ale nie chcę przez resztę czasu widzieć powiadomień o poprawkach, warunkach i jęczeniu że ten tego nie zdał. Dla mnie to super rozwiązanie bo kiedy jakaś grupa, konwersacja lub znajomy mnie zdenerwuje to wyciszam na 30 dni, potem o tym zapominam i za miesiąc jak pojawi się nowe powiadomienie to przeczytam wszystkie zaległości zbiorczo. Oczywiście jak wolisz przestać obserwować to możesz tak zrobić, według mnie lepiej jednak mieć wybór.

 • RS2_15237_THE_END

  „Facebook pozwoli nam uśpić znajomych na 30 dni” jak to zrobić, sam z chęcią bym tyle pospał 🙂x