Od momentu premiery Galaxy S9 i S9+ dzielą nas zaledwie 3 miesiące. W ostatnim czasie liczba wycieków dotyczących flagowych urządzeń Koreańczyków jest coraz większa. Zaledwie kilka godzin temu onleaks zaprezentował nam Samsung Galaxy S9 na renderach. Teraz czas na Galaxy S9+.
 
Zobacz także: Jakie są najczęściej wyszukiwane hasła w Google?
 

 
Na załączonym wideo widać znajome obrazki. Przód urządzenia pokrywa 6,1-calowy wyświetlacz Infinity, który jest nieco zagięty przy krawędziach. Dolna ramka flagowca jest mniejsza o zaledwie 0,1 mm od tej znanej z Galaxy S8+. Różnica zatem nie będzie zbyt zauważalna. Ponadto nad wyświetlaczem znajdziemy sensory odpowiedzialne za przedni aparat i skaner tęczówki oraz głośnik. Na „pleckach” urządzenia zaszły zmiany względem „es osiem plus”. Widać tutaj podwójny aparat ułożony w pozycji wertykalnej i skaner linii papilarnych umiejscowiony pod nim. Obok obiektywów widoczne są: lampa LED i czujnik tętna. Na prawej krawędzi znajdziemy włącznik, na lewej przyciski głośności i guzik Bixby, a na dolnej złącze USB-C oraz audio jack. Wymiary urządzenia to 157,7 x 73,8 x 8,5 mm.
 
Warto dodać, że w Galaxy S9+ znajdzie się prawdopodobnie 6 GB RAM. Niestety o skanerze linii papilarnych umieszczonym w wyświetlaczu możemy zapomnieć. Zapewne zostanie on zaimplementowany dopiero w Galaxy Note9.
 
Według najnowszych informacji Galaxy S9 i S9+ zostaną oficjalnie zaprezentowane 27 lutego, a na rynku pojawią się w marcu. Zadebiutują one z Androidem Oreo na pokładzie.
 
Źródło: onleaks, mysmartprice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.