Operatorzy komórkowi roszerzają swoje portfolio o różne produkty. Play wystartował właśnie z ofertą ubezpieczeń. Obejmą one naprawdę wiele wypadków.

Play Ubezpieczenia

Na wstępie warto zaznaczyć, że oferta skierowana jest na razie wyłącznie dla posiadaczy systemu Android. Aby przejść do usług ubezpieczeniowych, należy pobrać aplikację Play Ubezpieczenia ze Sklepu Play. Operator zapewnia, że jeszcze w tym roku aplikacja pojawi się w App Store, lecz nie podaje konkretnej daty.

Ubezpieczenia dzielą się na sześć kategorii: Dom i Rodzina, Motoryzacja, Podróże i Sport, Zdrowie, Bezpieczeństwo oraz Smartfon. Dostępnych jest aż 31 unikalnych produktów ubezpieczeniowych w 73 możliwych wariantach.

Ceny zaczynają się już od 0,99 złotych miesięcznie. Najdroższa opcja nie jest droższa niż 10 złotych za każdy miesiąc.

Zobacz też: Klienci banków zagrożeni?

Ubezpieczyć możemy się np. od wypadków na zajęciach fitness, kradzieży torebki bądź wypadku rowerowego, gdzie udzielona zostanie nam niezbędna pomoc.

Wszystkie ubezpieczenia oferowane są w dwóch wariantach: Standard oraz Premium.

Możliwości aplikacji

W aplikacji Play Ubezpieczenia nie tylko zakupimy daną polisę, ale także sprawdzimy jej stan i warunki. Program powiadomi nas również o końcu zbliżającej się umowy. Jest to zatem oferta skierowana dla klientów abonamentów.

Oferta Freemium

Na start fioletowy operator przygotował coś interesującego. Oferta Freemium jest ubezpieczeniem na 12 miesięcy bez żadnych opłat. Znajdziecie ją w zakładce Ubezpieczenia od Play. Oferuje trzy warianty:

  • Naprawy Domowe – sprzęt AGD, który uległ awarii.
  • Wsparcie Prawne – konsultacje prawne związane z życiem prywatnym, zawodowym.
  • Gryzący Problem – badania sprawdzające zakażenie boreliozą.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.