miui 9, miui

Ilu użytkowników korzysta z MIUI? Jesteście wśród nich?

Newsy

MIUI to produkt Xiaomi, jednego z największych chińskich producentów i stającego się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Ilu aktywnych użytkowników ma ta nakładka?

300 milionów użytkowników MIUI

Lei Jun, CEO Xiaomi zdradził, ilu jest obecnych na świecie aktywnych użytkowników MIUI. Liczba ta jest ogromna. Xiaomi dotarło do ponad 300 milionów osób. W 2011 roku MIUI mogło się pochwalić pierwszym milionem. Sześć lat wystarczyło, by użytkowników było trzysta razy więcej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Ta przeglądarka staje się hitem – milion pobrań w tydzień!

Z pewnością to jeszcze nie koniec rosnącej liczby użytkowników. Xiaomi niedawno zapowiedziało budżetowe modele Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus, które przyniosą firmie kolejnych klientów. Na początku przyszłego roku poznamy flagowego reprezentanta, czyli Xiaomi Mi7. Na jego pokładzie ma zadebiutować najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 845.

MIUI się kocha albo nienawidzi

Autorska nakładka Xiaomi, moim zdaniem, jest jedną z najładniejszych na rynku. Oczywiście nie wszystkim się podobają rozwiązania oferowane przez chińskiego producenta i część użytkowników jej po prostu nie uznaje. Nie można jednak odmówić Xiaomi, że proces aktualizacji, jak i stosunek ceny do jakości mają świetny.

źródło: Gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x