Magicka: Wizards of the Square Tablet już w czwartek

Aplikacje

Magicka to jedna z gier, w które na PC zagrywałem się przez długie wieczory. Prosty pomysł na zabawę, a mimo to wymagająca rozgrywka – te cechy charakteryzowały ten tytuł, który 14 marca pojawi się na naszych tabletach. Magicka: Wizards of the Square Tablet – bo taki tytuł nosi mobilna wersja – została dość mocno zmieniona względem pierwowzoru. Mowa tutaj przede wszystkim o rezygnacji z rzutu izometrycznego i postawienie na widok z boku, w 2D. Esencja rozgrywki, czyli używanie żywiołów do komponowania czarów, pozostanie jednak niezmieniona. Wszyscy Ci, którzy mieli z tym styczność, zgodzą się że daje to niesamowitą frajdę. Zaklęcie związane z elektrycznością rzucone w pobliżu naszych „mokrych” kumpli potrafi czasem zepsuć najlepszą bitwę – a mimo to jednak bawi, a nie frustruje. Będziemy również mogli zagrać w czteroosobowym trybie kooperacji – także z użytkownikami urządzeń z „jabłuszkiem”.

Jak już wcześniej wspomniałem, premiera tego tytułu będzie mieć miejsce w czwartek, 14 marca. Magicka: Wizards of the Square Tablet dostępna będzie w AppStore i Google Play w cenie ok. 6 złotych.

źródło: pocketgamer.co.uk

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x