Bezramkowe modele od Sony mogą być naprawdę ładne – pierwsze „zdjęcia”

Newsy

Ze znanych producentów tylko Sony postanowiło nie wprowadzać nowych trendów w designie urządzeń mobilnych. Modele z rodziny Xperia nie są chwalone za przemyślaną obudowę, choć tradycjonaliści z pewnością mają wybór. Nie można powiedzieć, że japońskie modele kompletnie nie nadają się do dzisiejszego użytkowania. Mają więcej ramek wokół wyświetlacza, a sam wygląd pamięta czasy pierwszej Xperii Z. To się ma zmienić w przyszłym roku. Firma oficjalnie przyznała, że nadchodzą zmiany w designie smartfonów Sony.

Pierwsze okazje do poznania nowych Xperii już lada moment – w styczniu odbędą się targi CES w Las Vegas, a miesiąc później MWC w Barcelonie. Japończycy z pewnością wykorzystają jedno z tych wydarzeń do prezentacji nowych, flagowych modeli. Razem z odmienionym, bezramkowym wyglądem. W Sieci już zaczęły krążyć pierwsze „zdjęcia” nadchodzących smartfonów, aczkolwiek ja bym je nazwał wizualizacjami. 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niewątpliwie firma może się w końcu skusić na zastosowanie podwójnych aparatów. Pod tym aspektem również są w tyle, choć nie uważam, żeby były one niezbędne – patrz: seria Pixel 2. Jednak w przypadku Sony mogą one pozwolić na swego rodzaju odmianę. Japończycy słyną ze świetnych modułów, ale sami nie potrafią ich należycie wykorzystać.

Zobacz też: Cenisz swoją prywatność?

Znikną – popularnie nazywane – pasy startowe, ale sam pomysł na wygląd wciąż może pozostać ten sam. Czy to dobry kompromis dla fanów marki?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x