Pierwsze oficjalne zdjęcie Galaxy S IV

Newsy

Wczoraj publikowałem na portalu tekst, w którym umieściłem zdjęcia Samsunga Galaxy GT-I9502. Ma to być specjalna wersja Galaxy S IV przygotowana specjalnie na rynek chiński i w pełni zaspokajająca potrzeby użytkowników. Mimo to są to zdjęcia nieoficjalne, tak więc bardzo możliwe jest, że zaprezentowano wyłącznie prototyp, który niewiele wspólnego ma ze stanem faktycznym.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dzisiaj jednak Samsung zdecydował się na opublikowanie pierwszego oficjalnego zdjęcia Galaxy S IV. Nie jest to co prawda fotografia przedstawiająca najnowszy model w pełnej krasie, a zacieniowany fragment urządzenia. Mimo to zarys jest dość podobny do Galaxy S III, a zatem i do opublikowanych wczoraj zdjęć.

Ponadto został opublikowany drugi teaser:

 

i hands-on GT-I9502:

Źródło: GSMArena


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x