Wczoraj publikowałem na portalu tekst, w którym umieściłem zdjęcia Samsunga Galaxy GT-I9502. Ma to być specjalna wersja Galaxy S IV przygotowana specjalnie na rynek chiński i w pełni zaspokajająca potrzeby użytkowników. Mimo to są to zdjęcia nieoficjalne, tak więc bardzo możliwe jest, że zaprezentowano wyłącznie prototyp, który niewiele wspólnego ma ze stanem faktycznym.

Dzisiaj jednak Samsung zdecydował się na opublikowanie pierwszego oficjalnego zdjęcia Galaxy S IV. Nie jest to co prawda fotografia przedstawiająca najnowszy model w pełnej krasie, a zacieniowany fragment urządzenia. Mimo to zarys jest dość podobny do Galaxy S III, a zatem i do opublikowanych wczoraj zdjęć.

Ponadto został opublikowany drugi teaser:

 

i hands-on GT-I9502:

Źródło: GSMArena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.