Trzecia generacja pokemonów i nowa funkcja już za kilka dni w Pokemon GO

mm Adam Lulek Newsy 2017-12-06

Pokemon GO czasy świetności i szału ma zdecydowanie za sobą. W momencie premiery gry, ściągnęły ją miliony ludzi na całym świecie. Jednak z biegiem czasu, wielu użytkownikom aplikacja zaczęła się nudzić. Nie oznacza to, że obecnie nikt nie łapie sympatycznych stworków. Pokemon GO ma bowiem wciąż stałą rzeszę fanów. Niantic sukcesywnie wydaje aktualizacje do gry. Od momentu premiery popularnego tytułu zadebiutowała druga generacja pokemonów oraz nowe Gymy i system Raidów. Teraz w końcu nadchodzi cała trzecia generacja stworków.

Pierwsze stworki z nowej generacji mogliśmy zobaczyć już na Halloween. Były to: Dusclops,  ShuppetBanetteDuskull i Sableye. Jednak dopiero teraz zobaczymy upragnione „startery”, takie jak Treecko, Torchic i Mudkip i ich ewolucje. Mają się one pojawić jeszcze w tym tygodniu. Po ich debiucie sukcesywnie będzie wprowadzana cała reszta gromadki z trzeciej generacji.

Zobacz także: Jak będzie wyglądał Galaxy S9?

W najnowszej aktualizacji zobaczymy też dynamiczny system pogody. Aura będzie zmieniała się w grze w zależności od rzeczywistej prognozowanej dla danego miejsca pogody. Zostanie to odpowiednio opatrzone wizualnie. Wspomniana funkcja nie pozostanie bez znaczenia na rozgrywkę. Przykładowo w deszczowy dzień siła ataku ognistych pokemonów zostanie zmniejszona. Ponadto zwiększy się wtedy szansa złapania Mudkipa, który będzie się taplał w kałuży. Wprowadzona funkcja ma dodać grze świeżość i wpłynąć na pojawianie się konkretnych rodzajów pokemonów w zależności od aury.

Przyznam, że mam ochotę wypróbować nowy update. Trzecia generacja i zmienność pogodowa to całkiem „fajne” dodatki, które mogą zachęcić byłych trenerów do powrotu do gry.

Źródło: pokemongolive • WiktorKrasny

  Mnie zachęcą jak będzie możliwość używania aplikacji posiadając Roota. Bo nie będę dla jednej aplikacji usuwał roota

  • Pietr

   Można, Magisk.

   • Karls

    Dokładnie, PoGO i root się jak najbardziej lubią. Tylko od android 7.0 nie da się cheatować bo wykrywa xposed :). I dobrze, ta gra jest po to, żeby wyjść z domu, spotkać się z innymi ludźmi na wspólnym rajdzie, a nie latać na spoofie.

 • Maxik

  Pokemon GO było fajne na początku, teraz jest to nudne … wolę Poki na 3DS’ie 🙂

  • Trochę faktycznie nudne, ale trzecia generacja jest warta powrotu chociaż na chwilę 😀

   • Maxik

    Może i masz rację 😀 Oj zagrywałem się w Pokemon Sapphire/Ruby/Emerald (3 gen) i jest to jedna z najfajniejszych generacji zaraz po drugiej i pierwszej 🙂