Huawei P11 zbliża się do nas małymi krokami. Oficjalnie może zostać zapowiedziany podczas Mobile World Congress 2018 odbywających się w Barcelonie. Tymczasem Evan Blass znalazł interesujące grafiki informujące o możliwościach fotograficznych smartfona. Są one imponujące.

Huawei P11 – 40 megapikseli i 5-krotny zoom

Evan Blass znalazł w Sieci prace pewnego grafika, które wyglądają jak materiały marketingowe nowych produktów Huawei z linii P. Widzimy na nich napis „I don’t take pictures. I make pictures„. Jeśli grafiki znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości, to Huawei P11 może zaoferować podwójny aparat z matrycą 40 megapikseli i drugą odpowiedzialną za 5-krotny zoom. Z przodu zaś pojawiłaby się 24-megapikselowa kamerka selfie.

Czego możemy się jeszcze spodziewać? Huawei P11 z pewnością dostarczy nam ekran o proporcjach 18:9 z przekątną około 5,7 cali i wąskimi ramkami. Na pokładzie najnowsza jednostka wykorzystująca sztuczną inteligencję, czyli Kirin 970 w połączeniu z 6/8 GB RAM.

Zobacz też: Ślepy test aparatów

W tym momencie wszystko o czym mówimy to założenia i spekulacje. Jeśli chiński producent zastosuje podwójny aparat o takich parametrach to konkurencja może się zacząć bać. 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.