Pamiętam jak mój pierwszy komputer, miał dysk twardy wielkości 3,6 GB. Muszę przyznać, że od tamtej pory sporo się zmieniło. Dziś jeden film, który składam, potrzebuje więcej pamięci. Nic więc dziwnego, że coraz częściej korzystamy z zewnętrznych pamięci w postaci dysków twardych lub nawet serwerów NAC.

 

 

Świetną alternatywą jest wykupienie sobie abonamentu w google drive lub dropbox, mamy wtedy dostęp do plików zawsze i wszędzie. Są jednak pliki o których „wrzuceniu na chmurę” można zapomnieć ze względu na ich ilość. Ten problem rozwiązał Amazon, który stworzył największego pendrive na świecie. Zapraszam do materiału, tam więcej o tym pomyśle.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.