Czy tak będzie wyglądał Galaxy S9? Smartfon błyszczy na zdjęciu

Newsy

Samsung Galaxy S9 zostanie prawdopodobnie zaprezentowany dla wąskiego grona odbiorców już na targach CES w Las Vegas w styczniu 2018 roku. Przed MWC cały świat zobaczy flagowca Koreańczyków, a jego premiera na rynku odbędzie się w marcu. Do tego czasu z pewnością będziemy mieli okazje zobaczyć na przeciekach, jak wygląda smartfon i poznamy jego parametry.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dzisiaj pojawiło się w Internecie zdjęcie, które rzekomo przedstawia Galaxy S9. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że dolna ramka smartfona ma być zminimalizowana do granic możliwości. Załączony obrazek potwierdza te informacje. Jeśli zdjęcie jest prawdziwe, to oznacza, że Galaxy S9 i S9+ będą miały mniejsze wymiary od Galaxy S8 i S8+. W telefonach znajdą się bowiem takie same ekrany Infinity, jak w poprzednikach. Dla przypomnienia będą to odpowiednio wyświetlacze 5,8 i 6,2-calowe. Górną przestrzeń nad ekranem zajmą sensory odpowiedzialne za skanowanie tęczówki i twarzy, a także głośnik. Wyciek zgadza się również z renderami, które możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Tak nie powinny wyglądać budżetowe smartfony Samsunga

Dla przypomnienia, w Galaxy S9 i S9+ zobaczymy prawdopodobnie procesor Exynos 9810 w Europie oraz Snapdragon 845 w USA. Możemy także oczekiwać 4 GB RAM w podstawowym modelu i 6 GB RAM w wersji „+”. W smartfonach znajdzie się minimum 64 GB pamięci wewnętrznej. Być może pojawi się także opcja z aż 512 GB pamięci wewnętrznej, o której pisał Łukasz. Całkiem możliwe, że w urządzeniach zobaczymy podwójny aparat z f/1.5, dzięki któremu użytkownicy będą mogli zrobić lepsze zdjęcia w ciemności. W smartfonach ponownie znajdzie się fizyczny klawisz Bixby. Asystent głosowy ma zostać zaktualizowany do wersji 2.0.

Źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x