Wyciekły zdjęcia urządzenia, które identyfikuje się jako Galaxy SIV

Newsy

Do premiery flagowego produktu koreańskiej firmy pozostało zaledwie parę dni. Na jakiś czas przycichły kolejne plotki i spekulacje, a większość stara się doszukać cząstek prawdy w dostępnych przeciekach. Osobom nie zainteresowanym tą dość żmudną czynnością pozostaje śledzić doniesienia publikowane na branżowych portalach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ostatnio świat obiegły zdjęcia, na których podobno możemy zobaczyć następcę Galaxy S III. Nie jest to jednak model oznaczony numerem I9500, tylko specjalna wersja Galaxy S IV przeznaczona na rynek chiński. Wygląd obu urządzeń nie powinien znacząco odbiegać od siebie, dlatego możemy się spodziewać, że to co mamy szansę ujrzeć na fotografiach będzie tym, co skrywa tajemnicza paczka znana z teaserów umieszczanych na YouTube.

Jak łatwo zauważyć smartfon ten jest bardzo podobny do swojego poprzednika. Wyróżnia się tylko większym ekranem i węższymi krawędziami ramki. Niestety czy rzeczywiście doszło do wycieku – tego nie wiemy, ponieważ zawsze istnieje opcja, że zdjęcia przedstawiają tylko model prototypowy.

Źródło: Softpedia


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x