Do premiery flagowego produktu koreańskiej firmy pozostało zaledwie parę dni. Na jakiś czas przycichły kolejne plotki i spekulacje, a większość stara się doszukać cząstek prawdy w dostępnych przeciekach. Osobom nie zainteresowanym tą dość żmudną czynnością pozostaje śledzić doniesienia publikowane na branżowych portalach.

Ostatnio świat obiegły zdjęcia, na których podobno możemy zobaczyć następcę Galaxy S III. Nie jest to jednak model oznaczony numerem I9500, tylko specjalna wersja Galaxy S IV przeznaczona na rynek chiński. Wygląd obu urządzeń nie powinien znacząco odbiegać od siebie, dlatego możemy się spodziewać, że to co mamy szansę ujrzeć na fotografiach będzie tym, co skrywa tajemnicza paczka znana z teaserów umieszczanych na YouTube.

Jak łatwo zauważyć smartfon ten jest bardzo podobny do swojego poprzednika. Wyróżnia się tylko większym ekranem i węższymi krawędziami ramki. Niestety czy rzeczywiście doszło do wycieku – tego nie wiemy, ponieważ zawsze istnieje opcja, że zdjęcia przedstawiają tylko model prototypowy.

Źródło: Softpedia
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.