Pierwsze szpiegowskie zdjęcia G2 z Androidem?

Newsy

 

W odróżnieniu od ostatniego newsa dzisiaj do naszej redakcji dotarły prawdziwe zdjęcia (real photo – nie Photoshop) T-Mobile G2 – następcy G1 lub zwykłego modelu wydanego przez HTC na platformie Google Android – bardziej prawdopodobna jest jednak ta druga możliwość ze względu na to że telefon nie jest podobny do G1 a na jego obudowie nie można się doszukać loga Google lub T-Mobile.
Niestety zdjęcia nie grzeszą jakością ale niebawem możecie spodziewać się ich więcej na naszym serwisie.
Kliknij Więcej i zobacz dalszą część artykułu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Zgodnie ze źródłem ma być to druga generacja telefonu z Androidem. W odróżnieniu od G1 ten ma być cieńszy i jaśniejszy. Brak fizycznej klawiatury oraz (prawdopodobnie) czujnik ruchu palcem zamiast kulki (trackballa).

Widać aparat ma 3.2 megapixeli, brak Flasha i wyjścia 3.5mm. Przeciek informuje ze telefon powinien pojawić się w środku maja 2009. Aktualnie interfejs jest bardzo podobny do Era G1. Nie jest to oczywiście potwierdzona informacja ale zdjęcia wydaja się być oryginalne – potwierdza to fakt że telefon był zawarty w wycieku informacji z HTC o którym pisaliśmy tutaj:
http://android.com.pl/news/sprzet/96-pierwsze-zdjcia-g2.html

Skomentuj na Forum Google Android

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x