Plug prezentuje nowy tablet FORCE

Newsy

Polska firma projektująca elektronikę użytkową zapowiedziała kolejne urządzenie, które trafi do ich oferty: tablet Plug FORCE. Sprzęt będzie wyposażone w czterordzeniowy procesor Allwinner A31 o nieznanym taktowaniu, układ graficzny PowerVR SGX544 MP2, 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika z możliwością jej rozszerzenia dzięki czytnikowi microSD. Tablet będzie wyposażony również w 5-megapikselowy aparat umieszczony z tyłu urządzenia, 2-megapikselowy do rozmów wideo z przodu, WiFi b/g/n, miniHDMI, głośniki oraz akumulator o pojemności 7000 mAh. Wszystkimi komponentami będzie zarządzał Android 4.1.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najciekawszymi parametrami są ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli przy przekątnej 9,7” (taką samą rozdzielczością i przekątną cechują się iPady) oraz ilość pamięci RAM: 2 GB DDR3. Producent obiecał zamknąć urządzenie w obudowie o wymiarach 240 x 185 x 10 mm wykonanej  z aluminium oraz odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego. Tablet zadebiutuje pod koniec marca, cena niestety nie jest jeszcze znana.

Źródło: Plug


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x