Masz abonament w Play? Ta promocja Ci się spodoba

Kamil Lewicki Newsy 2017-12-03

Play wystartował właśnie z nową promocją skierowaną do klientów opłacających faktury w aplikacji Play24. Do tej pory usługa ta była płatna. A jak jest teraz?

Do końca roku bez prowizji

Play24 za każde opłacenie faktury pobierał drobną prowizję wynoszącą 1 zł. Dla niektórych było to za dużo, dla innych kwota ta nie miała wielkiego znaczenia. Promocja jest jednak dla wszystkich. Do końca roku to operator pokryje tę prowizję. Oznacza to, że usługa będzie całkowicie darmowa. Play nie ukrywa, że jeśli promocja spotka się z dużym zainteresowaniem i przyklaskiem ze strony użytkowników to być może uda mu się coś z tą opłatą w przyszłości zrobić.

Zobacz też: Samsung z klapką oficjalnie!

Pamiętajcie jednak, że prowizji nie zapłacicie tylko wtedy, jeśli wykonacie operację płatności w aplikacji Play24. Najprościej rzecz ujmując: skorzystajcie ze swojego smartfona.

źródło: Blog Play • Michał

  Chętnie skorzystam z promocji. Mam nadzieję że zdążę się przenieść do Playa.

 • EuGene Wolfe

  Do końca roku. Jest szał.

  • szpeniek

   ?????

  • baran0119

   W grudniu? wth

 • Marucins

  Play ma jedną super promocję – już jest wliczona w abonament, który uszczupla go o dodatkowe 5 zł co miesiąc.
  ZGODA NA MARKETINGOWY SYF I PROFILOWANIE!

  • Łukasz Pająk

   Każdy operator ma coś takiego 🙂 Razem z e-fakturą.

   • Marucins

    Ja nie mam – NJUMOBILE 🙂
    Mało tego, przy wypełnianiu formularza mogę spokojnie zastrzec każdy marketingowy czy to handlowy niewypał.
    Kiedyś tez byłem w P4, mogłem zmienić sieć, wtedy właśnie wprowadzano takowe zgody – wtedy pozwalano zrezygnować i nie traciło się zniżki. Ale na szczęście znalazłem godnego następcę – obecnie P4 mogę jedynie podetrzeć… ;]

 • Filodendron

  Nie rozumiem, jak firma, której płacę rachunek, może jeszcze pobierać sobie od tego prowizję? Rozumiem bank – za przelew, ale operator, któremu płacę? To jest jakiś ciężki absurd, a promocja w której tej prowizji nie ma, to już haczy o Monty Pythona! Czy Tesco/Kaufland/Lidl, też pobiera od ludzi prowizję za płacenie za chleb czy pralinki?

  • GLOCK

   Płacisz faktury przez portal operatora ale nadal z wykorzystaniem pośrednika(bank,paypal itp).dzięki płatności przez play24 środki były ksiegowane natychmiastowo i dzięki temu unikales większego abonamentu w następnym m-cu(brak rabatu za e-fakture i terminowe płatności). Nie rozumiem tylko gdzie ta rewelacja która sugeruje tylul artykułu?

   • Filodendron

    Jeśli tak, to sorry – myślałem, że to się tyczy wszystkich sposobów zapłaty rachunku, a nie tylko przez ich apkę.

   • Paweł Babilas

    Ale przecież to żadne tłumaczenie…. Sklepy internetowe też mają prowizje która wynosi 2,5% i z tego co wiem jest negocjowalna więc sorry ale opłata za opłatę? Przykład lidla jest bardzo dobry gdyż płatnkść kartą też obciążona jest prowizją więc tak samo powinni to do płatności doliczac??

    • GLOCK

     Twój przykład jest bezsensu-palcac za fakturę na poczcie czy w banku pokrywasz prowizję która kest doliczana do calosci. Tu mamy przypadek że portal operatora oferował błyskawiczna płatność z błyskawicznym ksiegowaniem(niewątpliwą kozysc dla klienta placacego w ostatniej chwili lub takiego który już ma zablokowane świadczenie usług).platnosc ta jak każda obarczona jest prowizja która w tym m-cu play bierze na siebie.jak dla mnie żadna promocja,a na pewno nie na tyle żeby robić z tego taki artykuł z super expressowym tytułem.
     Dodatkowo pragnę cię uświadomić że Lidl(jak i każdy inny sklep)wkalkulowal sobie prowizję w ceny produktów!to że ty ich nie widzisz nie znaczy że ich nie ma.

 • Maxik

  No faktycznie ogromną promocja … Pokryją koszt prowizji jednej faktury …
  A tak poza tym to ta złotówka prowizji jest w sumie niczym wielkim więc dziwią mnie ludzie dla których to jest za dużo 😀

  • PasterzPPP

   Mam abonament 15,99 zł zatem 1 zł to 6,25% mojej faktury. Pewnie, że dużo.

  • Kamil Lewicki

   „w skali kraju…” 😉