HTC Myst – facebookowy telefon dalej w planach?

Herman Żatuchin Newsy 2013-03-08

Niektóre plotki dość ciężko odchodzą w zapomnienie – nie inaczej jest w przypadku telefonu stworzonego z myślą o najpopularniejszy serwis społecznościowy. Najnowszy przeciek sugeruje, że HTC pracuje nad tego typu urządzeniem.

Do sieci trafiła kodowa nazwa smartfona – HTC Myst #UL – i jego specyfikacja. Telefon zostanie wyposażony w 4,3-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości 720P, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8960 o taktowania 1,5 GHz, 1GB pamięci ram, 16 GB pamięci wewnętrznej bez możliwości rozszerzenia, dwie kamery: tylną o rozdzielczości 5 MP oraz przednią – 1,6 MP oraz moduły HSPA i LTE. Całość ma być oparta o Androida 4.1. Nie wiadomo, czy ujrzymy w nim klawiaturę QWERTY lub dedykowany przycisk dający bezpośredni dostęp do Facebooka.

Nieznana jest cena ani data premiery, choć mówi się, że smartfon ma zawitać u  amerykańskich operatorów już tej wiosny. A czy Wy bylibyście nim zainteresowani?

źródło: androidauthority.com • Singularity

  gdyby tak było sprzętowe QWERTY wysuwane jak w modelu DesireZ (a 4.3″ ekranu nie widzę w połączeniu z klawiaturą pod nim) to widziałbym w nim następcem dla mojej Desire Z mimo tych naleciałości facebookowych….

  • coolbiak

   rowniez czekam na cokolwiek, w rozsadnym przedziale cenowym, co bedzie moglo zastapic Desire Z i nie bedzie wymagalo sprowadzenia ze Stanow (Motorola Droid 4)

 • Gemini

  Gdyby odjąć ten cały facebook byłby dosyć fajny mid-range od HTC

  • misiek1214

   Dla mnie to dodatek a cena gdyby była przystępna to czemu nie? Zapowiada się ładnie : )

 • blumQ

  Ciekawe czym producenci chcą zachęcić facebookowców do kupna tego telefonu… Chyba tylko maniacy się na to skuszą.

  • Herman Żatuchin

   Zachęcić da radę – jeśli, dla przykładu, Play dałby go w swojej ofercie, bez problemu mógłby połączyć to z taryfą Lubię to!x