OnePlus 5T kontra iPhone X – szybkość idzie w parze z ceną?

Newsy

Rozpoczęliśmy ostatni miesiąc roku, ale wciąż iPhone X jest uważany za gorący towar. Z kolei OnePlus 5T wszedł w normalne tryb życia – ot, po prostu jest sprzedawany i w międzyczasie pojawiła się jedynie nowa wersja kolorystyczna. Zestawianie tych smartfonów wydaje się bezsensowne. Jednak w świecie mobilnym nie raz dowiedzieliśmy się, że wyższa cena to gorsze parametry i wrażenia z użytkowania. Czy tym razem będzie podobnie?

Oba urządzenia postanowił porównać David z kanału PhoneBuff, który specjalizuje się w tego typu zadaniach. Na przeciwko siebie stanęli OnePlus 5T i iPhone X. Efekt może być tylko jeden:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wnioski nie powinny nikogo zaskoczyć. Oba smartfony są bardzo szybkie, ale OnePlus traci na ładowaniu dużych aplikacji, takich jak Adobe Photoshop. Gry również do nich należą. Jednak dodatkowe 5 GB pamięci operacyjnej w chińskim modelu po prostu miażdży iPhone’a X na drugim okrążeniu. Wielozadaniowość i możliwość utrzymywania procesów w tle dało OnePlus 5T zwycięstwo.

Zobacz też: Cyber Monday w Polsce to pomyłka.

Kogoś zaskoczył taki wynik? Apple ma świetnie zoptymalizowany system, bardzo dobry układ obliczeniowy, ale braku pamięci operacyjnej nie da się zniwelować tymi czynnikami. Szczególnie, że różnica jest drastyczna.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x