Jazda samochodem prócz frajdy wiąże się z pewnymi kosztami. Tankowanie, naprawy, serwis, opony itd. Jest wiele aplikacji, dzięki którym możemy wprowadzać koszty utrzymania auta, poprzez wprowadzanie ich ręcznie do pamięci smartphona.

Twórcy aplikacji, którą Wam dziś przedstawiam, poszli o krok dalej i do analizy naszego pojazdu wykorzystują złącze diagnostyczne OBDII.

 

 

Co prawda trzeba posiadać moduł, ale kosztuje to kilka złotych u naszych chińskich przyjaciół. Instalujemy wtyczkę w samochodzie i łączymy się z aplikacją MyWheels i w drogę!

 

 

Dzięki MyWheels możemy m.in. kasować błędy naszego auta. Pamiętajmy jednak, że skasowanie błędu nie załatwia problemu i jest tylko krótkoterminowym rozjarzaniem.

 

 

O analizie naszego stylu jazdy, kasowaniu błędów i mapie w filmie poniżej.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.