[YouTube] Analiza Twojego Auta

Newsy

Jazda samochodem prócz frajdy wiąże się z pewnymi kosztami. Tankowanie, naprawy, serwis, opony itd. Jest wiele aplikacji, dzięki którym możemy wprowadzać koszty utrzymania auta, poprzez wprowadzanie ich ręcznie do pamięci smartphona.

Twórcy aplikacji, którą Wam dziś przedstawiam, poszli o krok dalej i do analizy naszego pojazdu wykorzystują złącze diagnostyczne OBDII.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

 

Co prawda trzeba posiadać moduł, ale kosztuje to kilka złotych u naszych chińskich przyjaciół. Instalujemy wtyczkę w samochodzie i łączymy się z aplikacją MyWheels i w drogę!

 

 

Dzięki MyWheels możemy m.in. kasować błędy naszego auta. Pamiętajmy jednak, że skasowanie błędu nie załatwia problemu i jest tylko krótkoterminowym rozjarzaniem.

 

 

O analizie naszego stylu jazdy, kasowaniu błędów i mapie w filmie poniżej.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x