Znamy ceny Xiaomi Redmi 5 – są naprawdę atrakcyjne

Newsy

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus mają zostać zaprezentowane już 7 grudnia. Wcześniej z dozą niepewności podchodziliśmy do cen. Najnowszy raport jednak jasno nam je nakreśla.

Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus w atrakcyjnych cenach

Chiński producent przyzwyczaił nas do niewygórowanych cen swoich urządzeń. Zwłaszcza w przypadku półki budżetowej były to kwoty, na które z przyjemnością się patrzyło. Podążając za najnowszymi danymi, nadchodzące smartfony zostaną wycenione następująco:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • Xiaomi Redmi 5 (2GB/32GB) – 699 juanów, około 370 zł,
  • Xiaomi Redmi 5 (3GB/32GB) – 999 juanów, około 530 zł,
  • Xiaomi Redmi 5 Plus (3GB/32GB) – 999 juanów, około 530 zł,
  • Xiaomi Redmi 5 Plus (4GB/32GB) – 1299 juanów, około 700 zł.

Zobacz też: Snapdragon 845 najgorszym procesorem 2018 r0ku?

Co prawda nie otrzymujemy urządzeń kipiących mocą, lecz jest to świetna propozycja dla osób szukających prostego smartfona do codziennej, lekkiej aktywności bądź jako opcja drugiego telefonu.

Dostępność

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus do sprzedaży mają trafić już 12 grudnia. Producent chce wystartować z dużą dostępnością budżetowych modeli, więc możemy się spodziewać, że jeszcze w tym roku bądź na początku 2018 zobaczymy je także w Polsce.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x