OUYA: deweloperzy mogą już przesyłać gry

Michał Bogumirski-Gołdyn Newsy 2013-03-08

Oparta o Androida konsola do gier OUYA nie przestaje o sobie przypominać. W ostatnich dniach pojawił się komunikat oznajmujący, że wysyłka urządzeń do użytkowników rozpocznie się już za kilka tygodni. W dniu premiery w sklepie z aplikacjami dedykowanymi urządzeniu nie będzie na szczęście pusto – grupa tworząca projekt OUYA otworzyła właśnie podwoje swojego sklepu dla deweloperów. Programiści mogą już teraz zacząć proces przesyłania wyników swojej pracy, by użytkownicy po otrzymaniu konsoli mieli czym przetestować jej możliwości. Z pewnością pomoże to dostarczyć użytkownikowi dawkę pozytywnych emocji już pierwszego dnia.

Dodatkowo OUYA uwzględni najlepszych programistów w serii filmów promocyjno-dokumentalnych. Najlepsi będą wyłonieni jako pierwsza trójka po sześciu tygodniach dostępności konsoli na rynku.

Źródło: Gamefans • bundz

  99$ w USA = 99 euro na zachodzie Europy, czyli w polskich chorych cenach jakieś 500zł, można dorwać w tej cenie nowe ps3 albo xboxa 360.

 • xmatix

  99$ to dużo?Ja osobiście kupuje

 • drozdaxxx

  Tak się gdzebią z tym OUYA, że za chwilę tego nikt nie kupi w takiej cenie jak oni sobie życzą.

 • szymi

  Zanim to wyjdzie… Zanim będzie miało dużo gier pod pada… Nie chce mówić, że będzie Tegra 4 bo już zaraz będzie, ale sprzęt ten będzie zacofany już. Według mnie mogłoby wszystko tak samo wyglądać łącznie z ceną ale mogliby dać Tegrę 4. Chyba aż tak nie różni się ona od 3 pod względem programowania i tworzenia gier.

  • Terel

   Konsola jest od tego, aby wychodziły na nią dobre gry mimo nie najnowszej specyfikacji :-).
   Swoją drogą można było przewidzieć już na Kickstarterze, że konsola nie będzie powalała wydajnością. Jasne było, że przy tym tempie rozwoju podzespołów konsola za późno wejdzie na rynek, aby mogła powalić na kolana specyfikacją.x