Już od jakiegoś czasu stacja dokująca dla Nexusa 7 jest dostępna na amerykańskim rynku. Dziś koncern z Mountain View postanowił wprowadzić urządzenie do ogólnej sprzedaży we własnym sklepie.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Cały zapas magazynowy został już jednak wyprzedany i kolejne zamówienia będą realizowane dopiero za około dwa tygodnie. Dock został wyceniony w Europie na 29,99 Euro i jest dostępny dla wszystkich państw, w których została wprowadzona pełna oferta Sklepu Google Play. Stacja pozwala tylko na ładowanie tableta oraz podpięcie do niego zewnętrznych głośników. Mimo to, wyróżnia się bardzo ładną, elegancką stylistyką z widocznym logiem Nexus na obudowie.

Być może zobaczymy sprzęt w polskich marketach, które do tej pory oferowały Nexusa 7. W przeciwnym razie do dyspozycji pozostaną nam tylko popularne serwisy aukcyjne. Czy chcielibyście mieć tą stację na biurku?

źródło: androidpit.com

Krzysztof Czerwiec