Stacja dokująca dla Nexusa 7 ląduje w Sklepie Play

Krzysztof Czerwiec Newsy 2013-03-07

Już od jakiegoś czasu stacja dokująca dla Nexusa 7 jest dostępna na amerykańskim rynku. Dziś koncern z Mountain View postanowił wprowadzić urządzenie do ogólnej sprzedaży we własnym sklepie.

Cały zapas magazynowy został już jednak wyprzedany i kolejne zamówienia będą realizowane dopiero za około dwa tygodnie. Dock został wyceniony w Europie na 29,99 Euro i jest dostępny dla wszystkich państw, w których została wprowadzona pełna oferta Sklepu Google Play. Stacja pozwala tylko na ładowanie tableta oraz podpięcie do niego zewnętrznych głośników. Mimo to, wyróżnia się bardzo ładną, elegancką stylistyką z widocznym logiem Nexus na obudowie.

Być może zobaczymy sprzęt w polskich marketach, które do tej pory oferowały Nexusa 7. W przeciwnym razie do dyspozycji pozostaną nam tylko popularne serwisy aukcyjne. Czy chcielibyście mieć tą stację na biurku?

źródło: androidpit.com


  • keeeper

    Jakby to to miało wbudowane dobre głośniki to cena w sam raz, a tak? Nie widzę zastosowania, chyba ze dla szpanu w jakimś dyrektorskim gabinecie na biurku. Ale i tak wiadomo, że jak szpanować to tylko z Apple. 😉

  • PiterZonta

    Kupiłem już w styczniu, gdy była dostępna w X-komie. Ogólnie bardzo fajna rzecz i przede wszystkim wygodna.

  • matiias89

    Jesli o mnie chodzi to niepotrzebne wyrzucenie pieniedzy ;px