Stacja dokująca dla Nexusa 7 ląduje w Sklepie Play

Newsy

Już od jakiegoś czasu stacja dokująca dla Nexusa 7 jest dostępna na amerykańskim rynku. Dziś koncern z Mountain View postanowił wprowadzić urządzenie do ogólnej sprzedaży we własnym sklepie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Cały zapas magazynowy został już jednak wyprzedany i kolejne zamówienia będą realizowane dopiero za około dwa tygodnie. Dock został wyceniony w Europie na 29,99 Euro i jest dostępny dla wszystkich państw, w których została wprowadzona pełna oferta Sklepu Google Play. Stacja pozwala tylko na ładowanie tableta oraz podpięcie do niego zewnętrznych głośników. Mimo to, wyróżnia się bardzo ładną, elegancką stylistyką z widocznym logiem Nexus na obudowie.

Być może zobaczymy sprzęt w polskich marketach, które do tej pory oferowały Nexusa 7. W przeciwnym razie do dyspozycji pozostaną nam tylko popularne serwisy aukcyjne. Czy chcielibyście mieć tą stację na biurku?

źródło: androidpit.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x