Posiadanie auta to luksus, lecz niestety za luksusy zawsze trzeba zapłacić. Niestety jest, tak, że gdy posiadamy swój samochód, to wszelkie naprawy szybko puszczamy w niepamięć. W efekcie nie wiemy, ile kosztuje nas posiadanie pojazdu. Na szczęście, mamy wiele aplikacji, które mogą nam pomóc w oszacowaniu kosztów. Jedną z tych aplikacji jest drivvo. Więcej o jej możliwościach i opcjach, jakie dzięki niej mamy w filmie. Zapraszam!

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.