Jak pewnie wiecie. W naszej redakcji od ponad 2 tygodni był Sony Ericsson Xperia X10. Wcześniej nie zdradziliśmy żadnych szczegółów na temat tego pierwszego Androida szwedzko-japońskiego telefonu, dlatego czas najwyższy. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia pierwszej części wideo recenzji, znajdziecie w niej m.in.
-unboxing, 
-omówienie akcesoriów, 
-wygląd zewnętrzny, 
-oprogramowanie, 
-pulpity i widgety,
-wydajność: Sony Ericsson Xperia X10 vs Motorola Milestone (przeglądarka + Asphalt)

Przypomnijmy, że testowana Motorola Milestone została wcześniej podkręcona na 1GHz.
Film jest oczywiście w najlepszej jakości Full HD oraz dubbingiem.

 

 Zapraszamy już wkrótce do kolejnych, będzie ich jeszcze dwie. Są one już gotowe, jednak jak zwykle mamy problem z uploadem tak wielkich plików na YouTube (z pierwszą częścią się udało za 9 razem = 3 dni).


Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Oglądnij koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji Sony Ericssona Xperia X10, która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).