Oferta chińskich sklepów jest przebogata, a samo portfolio Xiaomi zawiera w sobie co najmniej kilka różnych głośników bezprzewodowych oraz kolorowych lampek. Jednak nie musimy daleko szukać, bo w ofercie Biedronki właśnie pojawiły się dwa ciekawe produkty.

Bardzo często w ofercie sklepu można spotkać sprzęt marki Hykker. Podobnie jest w tym przypadku. Hykker Touch oraz Hykker Cube to głośniki Bluetooth, które nie tylko odtworzą muzykę, ale także dadzą trochę światła.

Hykker Touch

Pierwszy z omawianych modeli to Hykker Touch. Głośnik ten oferuje moc 3W oraz podświetlenie LED, które możemy zmieniać za pomocą dotyku. Zasięg połączenia Bluetooth wynosi 10 metrów, bateria o pojemności 800 mAh wystarcza na 5 godzin pracy, a wejście na kartę pamięci microSD oraz AUX rozszerzają możliwości słuchania ulubionych utworów.

Cena: 49,99 zł.

Zobacz też: Jak działa USB?

Hykker Cube

Drugi głośnik bez wątpienia przyciąga wzrok. Zamknięto go w formie kostki Rubika. Malutkie sześciany zmieniają swój kolor w rytm odtwarzanej muzyki. W kwestii mocy oraz pozostałych parametrów nie różni się od modelu Touch.

Cena: 49,99 zł.

Z pewnością nie są to głośniki dla melomanów. Jakość odtwarzanego dźwięku będzie przeciętna. W tym przypadku pierwsze skrzypce odgrywają jednak wygląd oraz dawanie światła.

źródło: Biedronka

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.