OnePlus 5T wodoszczelny? Jak smartfon poradzi sobie pod wodą?

Newsy

OnePlus może być zadowolone. Ich najnowszy model, który wbrew pozorom nie jest rewolucyjny, notuje rekordy sprzedaży. Pierwsze recenzje również są bardzo pozytywne. Firma nie ma zamiaru na tym poprzestawać. W ostatnim wywiadzie reprezentanci OnePlus postanowili odpowiedzieć na pytania społeczności. Jedno z nich dotyczyło odporności na zachlapania. Dowiedzieliśmy się wtedy, że OnePlus 5T jest w stanie przetrwać różne zachlapania, ale z pewnością nie można go traktować jak inne smartfony, które są wodoszczelne.

To nie przeszkodziło pewnemu YouTuberowi sprawdzić, jak najnowsze urządzenie Chińczyków poradzi sobie z wodą.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pierwszy test – OnePlus 5T trafił pod kran i wygrał. Smartfon wyszedł z tego pojedynku w pełni sprawny. Drugi test – telefon wpada do miski z wodą. Rezultat identyczny – urządzenie wciąż działa. Na koniec autor filmu uznał, że użytkownikom OnePlus 5T może się zdarzyć, że ten trafi do toalety. Smartfon ponownie wygrał.

Zobacz też: Czarny piątek jeszcze trwa!

Różne rozbiórki urządzeń od Chińczyków pokazały, że są one w pewnym stopniu zabezpieczone przed dostępem wody do newralgicznych elementów. Jednak to nie oznacza, że są one wodoszczelne. Jeśli smartfon przetrwał przygody z wilgocią wcale nie musi oznaczać, że po pewnym czasie przestanie działać – korozja nie objawia się od razu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x