OnePlus może być zadowolone. Ich najnowszy model, który wbrew pozorom nie jest rewolucyjny, notuje rekordy sprzedaży. Pierwsze recenzje również są bardzo pozytywne. Firma nie ma zamiaru na tym poprzestawać. W ostatnim wywiadzie reprezentanci OnePlus postanowili odpowiedzieć na pytania społeczności. Jedno z nich dotyczyło odporności na zachlapania. Dowiedzieliśmy się wtedy, że OnePlus 5T jest w stanie przetrwać różne zachlapania, ale z pewnością nie można go traktować jak inne smartfony, które są wodoszczelne.

To nie przeszkodziło pewnemu YouTuberowi sprawdzić, jak najnowsze urządzenie Chińczyków poradzi sobie z wodą.

Pierwszy test – OnePlus 5T trafił pod kran i wygrał. Smartfon wyszedł z tego pojedynku w pełni sprawny. Drugi test – telefon wpada do miski z wodą. Rezultat identyczny – urządzenie wciąż działa. Na koniec autor filmu uznał, że użytkownikom OnePlus 5T może się zdarzyć, że ten trafi do toalety. Smartfon ponownie wygrał.

Zobacz też: Czarny piątek jeszcze trwa!

Różne rozbiórki urządzeń od Chińczyków pokazały, że są one w pewnym stopniu zabezpieczone przed dostępem wody do newralgicznych elementów. Jednak to nie oznacza, że są one wodoszczelne. Jeśli smartfon przetrwał przygody z wilgocią wcale nie musi oznaczać, że po pewnym czasie przestanie działać – korozja nie objawia się od razu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.