Ostatnio każdego dnia dociera do nas masa kolejnych informacji dotyczących nadchodzącego Samsunga Galaxy S4, który jest najbardziej wyczekiwanym urządzeniem ostatnich miesięcy. Dziś do Sieci przedostały się zrzuty ekranu, które najprawdopodobniej pozwalają nam zapoznać się bliżej z interfejsem tego urządzenia. Wygląda na to, że nie doczekamy się szczególnej rewolucji w wyglądzie nakładki TouchWiz UX. Interfejs przedstawiony na nowych zrzutach jest bardzo podobny do tego, który spotykamy obecnie w urządzeniach Samsunga. Jedyną szczególną zmianą jest odejście od czarnego koloru w tle ustawień i zastąpienie go jaśniejszymi barwami.

Z opublikowanych zrzutów możemy się też dowiedzieć, że GS4 wyposażony zostanie w ekran 1080p o przekątnej 5″, jak również w aparat pozwalający wykonywać zdjęcia o rozmiarze 13 MPx.  Według źródeł zamieszczone grafiki pochodzą z amerykańskiej odmiany tego urządzenia, która będzie posiadać czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz.

Na podstawie dotychczasowych informacji możemy więc wstępnie sądzić, że Samsung Galaxy S4 będzie bardziej ewolucją GS3, niż urządzeniem przynoszącym rewolucyjne zmiany względem poprzednika. Wszystkiego dowiemy się już w przyszłym tygodniu i pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na premierę nowego flagowca Samsunga.   źródło: androidpolice.com  

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski