Xperia L ze średniej półki w przeciekach

Krzysztof Czerwiec Newsy 2013-03-06

Ostatnio Sony w głównej mierze skupia się na promowaniu swoich dwóch nowych flagowców. Nie przeszkadza im to jednak w projektowaniu nowych urządzeń, przeznaczonych dla mniej zamożnych klientów.

Do Sieci przedostał się przeciek dotyczy modelu C210X, znanego też jako Xperia L. Smartfon ten ma być wyposażony w 4,3-calowy ekran potrafiący wyświetlić obraz w rozdzielczości 854×480. Pod obudową telefonu mamy znaleźć dwurdzeniowego Snapdragona S4 Plus (wspieranego modułem graficznym Adreno 305), 8 GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat 8 MPx wraz z sensorem Exmor R oraz akumulator 1700 mAh. Smartfon ma pracować pod kontrolą Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Data wprowadzenia urządzenia na rynek jest nieznana, choć jest bardzo prawdopodobne, że telefon zadebiutuje w okolicach lata bieżącego roku.

źródło: xperiablog.net


 • Piotr010

  Zapewne nie będzie dla tych urządzeń aktualizacji do androida 5.0 po i tez po co. Sony pokazuje ze nie warto kupować tych modeli.

 • Piotr010

  Ma być zaprezentowany razem z Xperia SP Wyglądem Xperia L będzie nawiązywać do Xperia Z i V. W sumie nic ciekawego szału nie ma.

 • Arcy_biskup

  Obyście się mylili co do tej rozdzielczości 🙂

  Czy może mi ktoś powiedziec jak się ma Adreno 305 do… na przykład 1-rdzeniowego (bo zakładam, że to właśnie takie siedzi w aktualnie posiadanym przeze mnie AceII) Mali 400 GP?

  • mlody960

   Jest to coś pomiędzy Adreno 220 a 225, tylko trochę bliżej mu do 220.x