[YouTube] iOS lepszy od Androida?

Newsy

Na chwilę obecną rywalizują między sobą dwa systemy mobilne, walcząc o jak największy udział na rynku – Android oraz iOS. Oba stworzone w jednym celu – ułatwić posługiwanie się urządzeniami mobilnymi.

W obu znajdziemy podobne rozwiązania w postaci gestów, różnych ustawień, belek czy metod nawigacji, jednak systemy te wciąż posiadają na tyle dużo różnic, żeby skutecznie skłócać między sobą ich zwolenników. Czy da się jednoznacznie określić, który z nich jest lepszy, czy to indywidualna kwestia potrzebnych użytkownikowi funkcji?

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

O tym dlaczego iOS mimo pojawiających się nowych możliwości wciąż jeszcze zachowuje stabilność i płynność z poprzednich lat a Android dopiero od niedawna może mu w tym dorównać, dowiecie się z poniższego materiału. Zapraszam!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x