Na chwilę obecną rywalizują między sobą dwa systemy mobilne, walcząc o jak największy udział na rynku – Android oraz iOS. Oba stworzone w jednym celu – ułatwić posługiwanie się urządzeniami mobilnymi.

W obu znajdziemy podobne rozwiązania w postaci gestów, różnych ustawień, belek czy metod nawigacji, jednak systemy te wciąż posiadają na tyle dużo różnic, żeby skutecznie skłócać między sobą ich zwolenników. Czy da się jednoznacznie określić, który z nich jest lepszy, czy to indywidualna kwestia potrzebnych użytkownikowi funkcji?

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

O tym dlaczego iOS mimo pojawiających się nowych możliwości wciąż jeszcze zachowuje stabilność i płynność z poprzednich lat a Android dopiero od niedawna może mu w tym dorównać, dowiecie się z poniższego materiału. Zapraszam!
Tymoteusz Pers

Grafik komputerowy, fotograf hobbysta. Przez większość czasu ze smartfonem w ręku.