Firma OnePlus niedawno zaprezentowała swojego nowego smartfona. Dziś Czarny Piątek, więc Chińczycy również obniżyli cenę swojego urządzenia. Takiego rabatu jednak nikt się chyba nie spodziewał.

5 groszy

Akcja sygnowana jest tagiem #NoGames. OnePlus zaznacza, że do Czarnego Piątku chciało podejść w sposób uczciwy. Najnowszy model, czyli OnePlus 5T został przeceniony o 0.01 euro, czyli niecałe 5 groszy w przeliczeniu na złotówki. Promocja dostępna jest na oficjalnej stronie producenta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Zdjęcia w Messengerze w rozdzielczości 4K

OnePlus chce dostarczać klientom najlepszą jakość w najlepszej cenie. Chińczycy podkreślają, że jest to flagowy model stworzony z myślą o użytkownikach. Ustalając dobrą cenę na początku nie muszą brać udziału w festiwalach wielkich promocji. Warto jednak wspomnieć o 50% zniżce na Dash Power Bundle.

źródło OnePlus
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.