#NoGames, czyli obniżka OnePlus 5T z okazji Czarnego Piątku

Newsy

Firma OnePlus niedawno zaprezentowała swojego nowego smartfona. Dziś Czarny Piątek, więc Chińczycy również obniżyli cenę swojego urządzenia. Takiego rabatu jednak nikt się chyba nie spodziewał.

5 groszy

Akcja sygnowana jest tagiem #NoGames. OnePlus zaznacza, że do Czarnego Piątku chciało podejść w sposób uczciwy. Najnowszy model, czyli OnePlus 5T został przeceniony o 0.01 euro, czyli niecałe 5 groszy w przeliczeniu na złotówki. Promocja dostępna jest na oficjalnej stronie producenta.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Zdjęcia w Messengerze w rozdzielczości 4K

OnePlus chce dostarczać klientom najlepszą jakość w najlepszej cenie. Chińczycy podkreślają, że jest to flagowy model stworzony z myślą o użytkownikach. Ustalając dobrą cenę na początku nie muszą brać udziału w festiwalach wielkich promocji. Warto jednak wspomnieć o 50% zniżce na Dash Power Bundle.

źródło OnePlus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x