Galaxy S9 z AI UX. Pojawił się pierwszy render smartfona

Newsy

Na Galaxy S9 czeka niejeden fan urządzeń mobilnych. Smartfon pojawi się na rynku prawdopodobnie już w lutym. To o dwa miesiące wcześniej niż w przypadku Galaxy S8, który zadebiutował w kwietniu.

Zapewne zastanawiacie się, jak będzie wyglądało urządzenie. Nie powinniśmy oczekiwać rewolucji w designie flagowca. Dzisiaj pojawił się pierwszy render smartfona w etui od firmy Ghostek. Możemy na nim zobaczyć przedni i tylny panel Galaxy S9. Wnioskując po obrazku, wydaje mi się, że dolna ramka smartfona będzie jeszcze mniejsza, niż w przypadku poprzednika. Nieco węższy wydaje się być również głośnik w górnej części urządzenia. Tylny panel zmieni się jednak znacznie. Pojawi się tu podwójny aparat, który zostanie umieszczony w pozycji wertykalnej. Pod nim, a nie obok niego znajdzie się skaner linii papilarnych. Rendery potwierdzają też obecność złącza audio, a także dodatkowego klawisza do Bixby. Dodam, że @onleaks zastanawia się nad autentycznością renderów.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Pół roku z Galaxy S8+

Ponadto wczoraj podczas konferencji, na której zaprezentowano Bixby Voice dla rynku chińskiego, ujawniono AI UX. Wygląda na to, że w Galaxy S9 zobaczymy interfejs, którego działanie będzie wspierane przez sztuczną inteligencję. Ta ma zostać zaimplementowana w najnowszym procesorze Exynos. Według najnowszych plotek „silnik neuronowy” ma pomagać przedniej kamerze w lepszym rozpoznawaniu twarzy i tęczówek.

Warto przypomnieć, że ponad rok temu interfejs w smartfonach Koreańczyków zmienił nazwę na Samsung Experience. Obecnie producent testuje jego dziewiątą wersję, która będzie działała na Androidzie 8.0 Oreo.

Źródło: sammobile, androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x