Nowe promocje z okazji pierwszej rocznicy przekształcenia Android Market w Google Play

Newsy

Czas bardzo szybko leci, prawda? Dopiero rok temu Android Market wszedł w dorosłość i został zamieniony w Google Play. Dla nas to jedynie ciekawostka, lecz dla giganta z Mountain View to moment do świętowania. Z tej okazji Google przygotowało dla nas kilka promocji w swoim sklepie z aplikacjami.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W Polsce ich wybór jest mocno ograniczony, ponieważ możemy wybrać z następujących ofert:

– karta podarunkowa w wysokości 15 dolarów na pierwsze zamówienie w aplikacji Fancy, – 10% zniżki na rezerwację hotelu przez aplikację Hotels.com, – darmowe gry: Yumby Smash, Royal Revolt! i Gnome Village.

Prawdopodobnie na więcej promocji musimy jeszcze poczekać. Zapraszamy Was na urodzinową stronę Google w celu przejrzenia wszystkich ofert.

źrodło: androidcommunity.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x