Wystartowało Humble Bundle with Android 5

Newsy

Humble Bundle to akcja, w której za dowolną kwotę pieniędzy możemy zakupić kilka gier pozbawionych zabezpieczeń DRM. Dostępne będą one nie tylko na Androida, ale także i dla systemów Windows, MacOS i Linux.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tym razem organizator oddał w nasze ręce tytuły takie jak: Dynamite Jack, NightSky HDSolar 2 i Beat Hazard Ultra. Dodatkowo, jeśli zapłacimy więcej niż wynosi średnia wszystkich wpłat, otrzymamy dostęp do kultowego tower defence Dungeon Defenders + DLC oraz do zręcznościówki Super Hexagon. 

Gry będziemy mogli pobrać w postaci plików APK, za pomocą dedykowanej aplikacji dla naszego smartfona lub przypisać do konta Steam na komputerze osobistym. Ponadto przy zakupie otrzymamy dostęp do ścieżek dźwiękowych z wymienionych powyżej tytułów.

Wszystko to, warte ponad 110 dolarów, dostaniemy za niewielką kwotę na oficjalnej stronie Humble Bundle. Strona akceptuje płatności portfelem Google oraz PayPal’em.

źródło: humblebundle.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x