Samsung od pewnego czasu próbuje przekonać użytkowników iPhone’ów, że to właśnie urządzenia wyprodukowane przez niego są właściwym wyborem. Gigant próbuje to robić za pomocą wielu środków – jakiś czas temu w sieci opublikowana została uszczypliwa względem Apple’a reklama, a teraz przyszła pora na program testów najnowszego flagowca Samsunga. Kto może z niego skorzystać i jakie są warunki?

Program Galaxy Experience

Program, w ramach którego użytkownicy nowego iPhone’a mogą przez miesiąc testować Galaxy Note8, wystartował właśnie w Korei Południowej. Jak to działa? Od 21 do 27 listopada zainteresowani właściciele smartfonów Apple’a mogą wyrazić swoją chęć udziału w programie. 30 listopada koreański gigant wytypuje 10000 osób, które od 1 do 11 grudnia będą mogły nabyć najnowszy telefon SamsungaSamsung Digital Plaza, a następnie będą miały miesiąc na przetestowanie urządzenia.

Jaki jest haczyk? Uczestnictwo w programie nie jest darmowe – koszt partycypacji wynosi 45 dolarów, co przekłada się na około 160 złotych. Jeśli uczestnik promocji po miesiącu zdecyduje się na pozostaniu przy swoim nowym Galaxy Note8, to pełny koszt uczestnictwa w akcji jest mu zwracany. Jeśli jednak nie będzie on chciał się rozstać ze swoim iPhonem, to musi zwrócić testowane urządzenie bez zwrotu kosztów partycypacji.

Zobacz też: Nie ukryjesz się przez firmą Google. 

Warto pamiętać, że Samsung przewiduje nagrody za „słuszny wybór”, czyli pozostanie przy najnowszym flagowcu koreańskiego giganta – wraz z telefonem konsumenci otrzymają również elektroniczne gadżety, takie jak głośnik JBL Go. Czy bylibyście zainteresowani takim programem w naszym kraju?

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.