Samsung pozwoli właścicielom iPhone’ów na miesięczny test Note’a8

Newsy

Samsung od pewnego czasu próbuje przekonać użytkowników iPhone’ów, że to właśnie urządzenia wyprodukowane przez niego są właściwym wyborem. Gigant próbuje to robić za pomocą wielu środków – jakiś czas temu w sieci opublikowana została uszczypliwa względem Apple’a reklama, a teraz przyszła pora na program testów najnowszego flagowca Samsunga. Kto może z niego skorzystać i jakie są warunki?

Program Galaxy Experience

Program, w ramach którego użytkownicy nowego iPhone’a mogą przez miesiąc testować Galaxy Note8, wystartował właśnie w Korei Południowej. Jak to działa? Od 21 do 27 listopada zainteresowani właściciele smartfonów Apple’a mogą wyrazić swoją chęć udziału w programie. 30 listopada koreański gigant wytypuje 10000 osób, które od 1 do 11 grudnia będą mogły nabyć najnowszy telefon SamsungaSamsung Digital Plaza, a następnie będą miały miesiąc na przetestowanie urządzenia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jaki jest haczyk? Uczestnictwo w programie nie jest darmowe – koszt partycypacji wynosi 45 dolarów, co przekłada się na około 160 złotych. Jeśli uczestnik promocji po miesiącu zdecyduje się na pozostaniu przy swoim nowym Galaxy Note8, to pełny koszt uczestnictwa w akcji jest mu zwracany. Jeśli jednak nie będzie on chciał się rozstać ze swoim iPhonem, to musi zwrócić testowane urządzenie bez zwrotu kosztów partycypacji.

Zobacz też: Nie ukryjesz się przez firmą Google. 

Warto pamiętać, że Samsung przewiduje nagrody za „słuszny wybór”, czyli pozostanie przy najnowszym flagowcu koreańskiego giganta – wraz z telefonem konsumenci otrzymają również elektroniczne gadżety, takie jak głośnik JBL Go. Czy bylibyście zainteresowani takim programem w naszym kraju?

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x