Samsung pozwoli właścicielom iPhone’ów na miesięczny test Note’a8

mm Michał Derej Newsy 2017-11-21

Samsung od pewnego czasu próbuje przekonać użytkowników iPhone’ów, że to właśnie urządzenia wyprodukowane przez niego są właściwym wyborem. Gigant próbuje to robić za pomocą wielu środków – jakiś czas temu w sieci opublikowana została uszczypliwa względem Apple’a reklama, a teraz przyszła pora na program testów najnowszego flagowca Samsunga. Kto może z niego skorzystać i jakie są warunki?

Program Galaxy Experience

Program, w ramach którego użytkownicy nowego iPhone’a mogą przez miesiąc testować Galaxy Note8, wystartował właśnie w Korei Południowej. Jak to działa? Od 21 do 27 listopada zainteresowani właściciele smartfonów Apple’a mogą wyrazić swoją chęć udziału w programie. 30 listopada koreański gigant wytypuje 10000 osób, które od 1 do 11 grudnia będą mogły nabyć najnowszy telefon SamsungaSamsung Digital Plaza, a następnie będą miały miesiąc na przetestowanie urządzenia.

Jaki jest haczyk? Uczestnictwo w programie nie jest darmowe – koszt partycypacji wynosi 45 dolarów, co przekłada się na około 160 złotych. Jeśli uczestnik promocji po miesiącu zdecyduje się na pozostaniu przy swoim nowym Galaxy Note8, to pełny koszt uczestnictwa w akcji jest mu zwracany. Jeśli jednak nie będzie on chciał się rozstać ze swoim iPhonem, to musi zwrócić testowane urządzenie bez zwrotu kosztów partycypacji.

Zobacz też: Nie ukryjesz się przez firmą Google. 

Warto pamiętać, że Samsung przewiduje nagrody za „słuszny wybór”, czyli pozostanie przy najnowszym flagowcu koreańskiego giganta – wraz z telefonem konsumenci otrzymają również elektroniczne gadżety, takie jak głośnik JBL Go. Czy bylibyście zainteresowani takim programem w naszym kraju?

Źródło: SamMobile • Hijinx

  Byłbym zainteresowany ale nie Samsungiem. Nie lubię tej firmy a ich telefony najzwyczajniej nie podobają mi się i to bardzo:-(

 • Robert Kula

  Niech się zajmą wydaniem poprawek a nie robieniem promocji dla ajfonowców. Flagowiec a poprawki ma z sierpnia. Nawet S6 Edge ma od zeszłego tygodnia październikowe łatki. Wstyd panowie z Samsunga!

 • haVoc vulTure

  Bawiłem się wczoraj z godzinę note 8 mojego kumpla. Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego, ot duży telefon, trzeba z byka spaść żeby za niego dać 4-5 tys zł.

  • Michał

   Za rok spadnie do 2k. Wtedy jak najbardziej się będzie opłacać go kupic

 • Pt3k

  Gdyby tak pomyśleć to można ich oszukać, powiedzieć, że się spodobał i mają sprzęt za jedyne 45$. Po wszystkim mogą sprzedać lub dać komuś w prezencie i pozostać ze swoim jabłkiem.

  • Michał Derej

   Żeby ten telefon wziąć trzeba go zakupić za pełną cenę i dopłacić te 45 dolarów.

 • Adam Wojnicki

  Szkoda że wybrałem możliwości zamiast logo telefonu… XD

  • Michał

   Kupiłeś smartfona bez logo? 🙂

 • Realq

  Użytkownicy Iphone’ów nawet nie zorientowaliby się, że dostali inny telefon lol

  • Michał

   Uważasz że aż tak samsung upodobnił smartfona do iphone? Nie przesadzaj.

  • stark2991

   To działa w jedną stronę. Przejście z iPhone na Note 8 – wszystko działa, dzwonienie, pisanie SMS, jest ok. Przejście z Note 8 na iP – nic tu nie ma, tej opcji brakuje, tamtej nie dali…

   • Michał

    Co ty bredzisz. W iPhone nie działa pisanie SMS i dzwonienie? A ja myślałem ze fanatyzm ma granice.

    • stark2991

     Naucz się czytać, a potem wróć.

     • Michał

      Naucz sie pisać a potem wróć panie kononowicz 🙂 chyba tylko ty wiesz co chciałeś napisać.

      Ps. Mam w domu 3 androidy i 2 iOS. Każdy działa. W każdym telefonie działa dzwonienie SMS i żadnych opcji nie brakuje.x