Windows 95 na iPhone X? Żaden problem. Nawet zagramy w gry

Newsy

iPhone X jest najnowszym dzieckiem Apple, od którego wielu użytkowników nie potrafi oderwać wzroku. Oferuje cały „emejzing” marki oraz nowe funkcje systemu iOS 11. A co gdyby spróbować na nim emulować Windowsa?

Windows, gry, aplikacje!

Jeden z YouTuberów, Hacking Jules się tego podjął. Uruchomił on na iPhone X Windowsa 95. Na wideo możemy zauważyć, że sam system pojawia się na ekranie bardzo szybko, jego bootowanie trwa dosłownie chwilę. Co więcej, działa on bez żadnego problemu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Udało się również sprawdzić parę gier. Na pierwszy ogień poszedł Saper. Następnie widzimy grę SimCity 2000. Nie zabrakło również starego Worda. Być może jego obsługa nie jest zbyt wygodna, lecz możliwość uruchomienia jak najbardziej istnieje.

Zobacz też: Recenzja najbardziej interesującego smartfona roku

Warto również zauważyć, że nie przeszkadza wcięcie w ekranie. Windows 95 nie rozszerza się na całą długość wyświetlacza, dlatego wszystko jest utrzymane w porządku i nie ma kłopotów z jego dotykową obsługą.

źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x