Dla tych modeli Xiaomi aktualizacja do MIUI 9 będzie ostatnia

Newsy

Xiaomi podczas prezentacji MIUI 9 wspomniało, że aktualizację dostaną nawet 5-letnie urządzenia. To świetna informacja dla użytkowników starszych smartfonów, które wciąż działają i sprawdzają się w codziennej aktywności. Dla niektórych z nich może to być jednak ostatni update.

MIUI 9 tak, MIUI 10 nie

Producent długo debatowało nad kwestią przyszłych aktualizacji. Niestety, w finalnej rozgrywce MIUI 10 nie trafi na wszystkie urządzenia. Poniżej znajduje się lista urządzeń, dla których MIUI 9 będzie ostatnim updatem. Po nim użytkownicy tych smartfonów nie mogą liczyć już na nic – jedynie na wsparcie sceny modderskiej.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
  • Mi 2 / Mi 2s
  • Mi Note
  • Mi 4i
  • Redmi Note 4G
  • Redmi 2
  • Redmi 2 Prime

Na stronie Xiaomi możemy przeczytać, że zapewnienie najlepszej wydajności nakładki nie będzie możliwe, jeśli ekipa będzie skupiać się na tak dużej ilości urządzeń. Podczas wyboru smartfonów do zaprzestania aktualizacji brano pod uwagę nie tylko ich czas wydania, ale także liczbę aktywnych użytkowników i wydajność.

Zobacz też: Kolejny Mi Store zgromadził tłumy

Stabilne wydanie MIUI 9 Global dla powyższych telefonów zostanie wydane na przełomie grudnia i stycznia. Tymczasem aktualizację powoli dostaje Xiaomi Redmi 4A. Warto również przypomnieć sobie pełną listę smartfonów.

źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x