ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Celebryta z Androidem: Justin Timberlake

Autor: Bartosz Dul Kategoria: Newsy
Justin-Timberlake-Mystery-Android-Phone-What-Is-It

Zbliża się weekend, a więc wypadałoby donieść o czymś luźnie związanym z Androidem. Zacznijmy może od wyjaśnienia – kim jest Justin Timberlake? To chodząca legenda muzyki pop i r’n’b ale także doskonały tancerz. Występuje też dość regularnie w świetnym programie rozrywkowym Saturday Night Live jako parodysta. Jest też aktorem, podkładał też głos do Shreka Trzeciego (książę Artie) oraz do nadchodzącego filmu o misiu Yogi jako… Bubu. Znany jest między innymi z takich hitów:

Ah ta Scarlett Johansson…

czy z ostatniego przeboju

Zaraz zaraz, ale co on może mieć wspólnego z Androidem? Okazuje się, że dużo. Nie tylko tweet Justina pozwolił zidentyfikować go jako użytkownika Androida, ale także to zdjęcie paparazzi.

jtimberlake080310091

Wygląda na to, że nasz celebryta posiada Sony Ericsson Xperi’ę X10. To o tyle ciekawa wiadomość, ponieważ rzadko możemy usłyszeć o kimś znanym, kto jest w posiadaniu właśnie Androida. Serwis engadget skoncentrwał się też na połączeniu obu faktów i postawił pytanie – jeżeli wpisy na Twitterze pojawiały się za sprawą właśnie tego urządzenia to czy Justin Timberlake został specjalnie potraktowany przez Sony Ericsson’a i otrzymał model z wersją 2.1 systemu Android? W końcu 'Twitter for Android’ działa właśnie tylko na Eclair i powyżej, a jak wiemy Xperia X10 rozprowadzany jest z wersją systemu 1.6. (tweet z Xperii z Timescape’a wygląda tak) Trudno to wyjaśnić, no chyba że Justin wybrał się do Polski i kupił swój model w Playu ?

Jak ta sytuacja ma się w rzeczywistości, tego nie wiemy ale chcielibyśmy z tego miejsca serdecznie pozdrowić Justina, ponieważ słusznie wybrał i życzymy mu przyjemnego obcowania z Androidem!

 źródło: engadget.com

Sprawdź najnowsze wpisy