ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Która firma zgromadziła takie tłumy? To nie Apple, a całodobowy sklep Xiaomi

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Kolejki pod sklepami mogą kojarzyć się z PRL. Jednak w czasach nowych technologii, otwartych granic i rozwoju wszystkich sektorów świata takie zgromadzenie ma zupełnie inne znaczenie. Teoretycznie od razu na myśl przychodzą premiery nowych smartfonów Apple, które przyciągają wiernych fanów. W końcu muszą oni mieć najnowszy model jak najszybciej. Tym razem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Amerykanie już dawno zaprezentowali swoje ostatnie smartfony, więc sklepy „Jabłuszka” świecą pustkami.

Powyższe zdjęcia pokazują najnowszy sklep Xiaomi, Mi Store, który został otworzony w Moskwie. Co ciekawe, jest on całodobowy, więc fani mogą pojawić się w każdej chwili. Zainteresowani będą mogli kupić najciekawsze propozycje chińskiej firmy. W ofercie znalazły się nie tylko smartfony (z Mi Mix 2 na czele), ale też sportowe kamery (Yi 4K) czy też akcesoria domowe (lampa Mi Bedside). Nie zabrakło też różnorakich urządzeń, które rozwijają pojęcie Internetu Rzeczy – inteligentne żarówki i przedłużacze.

Zobacz też: Korzystaj ze swojego smartfona, bez użycia przycisków.

Nie da się ukryć, że Xiaomi ma wiernych fanów. Chińczykom udało się dotrzeć do wielu osób za sprawą swojego specyficznego marketingu i udanych produktów. Otwarcie całodobowego sklepu w Rosji jest częścią ekspansji firmy, której celem jest fizyczne pokazanie oferowanych urządzeń.

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy