HTC prezentuje proces tworzenia metalowej obudowy modelu One

Piotr Andrzejewski Newsy 2013-03-05

HTC One to bez wątpienia bardzo atrakcyjne urządzenie, które do tego może pochwalić się wyjątkową jakością wykonania. Jego metalowa obudowa została wykonana z pojedynczej bryły, co ma zapewnić idealne spasowanie i podwyższoną wytrzymałość, a przy tym też świetny wygląd.

Dla wszystkich zainteresowanych procesem powstawania tego dzieła sztuki, jakim jest obudowa HTC One mamy wyjątkowy materiał wideo, w którym producent przedstawia różne szczegóły i smaczki dotyczące jej powstawania. Zachęcamy do zapoznania się z tym filmem w wolnej chwili.

YouTube Preview Image

źródło: smartdroid.de • ac3ZOr

  Samsung powinien się uczyć od HTC jesli chodzi o obudowy.

 • czoppers

  No w produkcji taśmowej już tak ładnie wyglądać to nie będzie… Ale dla porównania chciałbym zobaczyć proces produkcji obudów szajsunga, zwłaszcza tej epickiej tylniej klapki, która ma imitować metal xD

  • BBerryAndroid

   Na YT są filmiki jak powstaje klapka baterii od SGS3 😉

 • LbArtJ

  Ucza sie marketingu od a.pl 😉

  • czoppers

   No w sumie można się zgodzić, lecz przyglądając się jak kiedyś HTC prezentowało swoje nowinki, można by powiedzieć że cofnęli się o 6 lat wstecz, jeśli chodzi o marketing firmy. Pamiętam ten szał jak Legend wprowadzał nawą wersję Sensa, wtedy to nawet prezentacje były jakieś porywcze jak u apple. HTC musi dobrze przemyśleć co ma zamiar robić aby nie utonąć jak Nokia.

   • mico11

    HTC będzie miało ciężko tak czy inaczej, co innego taki Samsung, Sony czy LG, które mają jeszcze inne produkty poza telefonami, oni i tak muszą być obecni na każdym rynku. Dla Htc samo rozkręcenie i utrzymanie dystrybucji w danym kraju gdzie potencjalnie nie wiadomo jaka będzie sprzedaż (jak Polska) to już jest jedna wielka niewiadoma, koszty i ryzyko.x