Czterdzieści cztery tysiące osób w Polsce umiera z powodu zanieczyszczonego powietrza. Co prawda świadomość dotycząca smogu rośnie w naszym społeczeństwie to i tak zajmujemy miejsce w czołówce najbardziej zanieczyszczonego powietrza.

Już zakazuje się sprzedaży pieców bez odpowiednich atestów, a zakup nowych bardziej ekologicznych rząd wspiera różnymi dofinansowaniami. Dużą rolę odgrywa też tzw. zielona energia, na którą stawia co raz więcej naszych rodaków.

Jednak droga do czystego powietrza jest dość długa. Do tego czasu musimy się chronić wszelkimi metodami, aby uchronić nasze zdrowie. Zapraszam na materiał, w którym opowiem o aplikacjach informujących nas o aktualnym stanie powietrza.

Zapraszamy do naszej grupy Facebookowej – szybkie porady, pomoc w wyborze smartfona, ciekawostki, promocje oraz konkursy.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.