Powerbank i bezprzewodowa ładowarka w jednym – dostępne już w Polsce

Newsy

Akumulatory stosowane w dzisiejszych smartfonach są słabe. Można to powtarzać wiele razy, a producenci niewiele z tym robią. Być może nie mają zaplecza technologicznego? Co jakiś czas słyszymy, że nadchodzi rewolucja, ale… ostatecznie dojść nie może. Dlatego popularnością cieszą się zewnętrzne banki energii, które nawet w trasie możemy wykorzystać – w końcu smartfony rozładowują się w najmniej oczekiwanych momentach.

Na rynku jest od groma ofert powerbanków. W międzyczasie do Polski trafił kolejny, który przykuł moją uwagę – Xtorm Wireless 8.000 (XB103). Sama nazwa już zdradza wszystko. Jest to przenośny akumulator o pojemności 8000 mAh i umożliwia bezprzewodowe ładowanie w standardzie Qi.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Urządzenie można uznać za lekkie i kompaktowe – waży 260 gramów i mierzy 113,8 x 7,2 x 2 cm. Firma podkreśla, że stosuje akumulatory klasy A i dba o bezpieczeństwo – automatyczne zarządzanie energię (dopasowany prąd), zabezpieczenia przed przeładowaniem i przegrzaniem. Na samej obudowie znajdziemy dwa porty USB oraz kabel USB, służący do ładowania ogniwa.

Zobacz też: Pixel 2 nie został pozbawiony wad – oto ich spis

W ofercie Xtorm pojawiła się też stacja ładująca, która również korzysta ze standardu Qi (moc do 10 W). Za to akcesorium przyjdzie nam zapłacić 169 złotych, a za powerbank 339 złotych. Jesteśmy ciekawi, czy jesteście zainteresowani testami tego typu urządzeń – dajcie znać w komentarzach.

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x