Samsung przygotował pierwszą zapowiedź Galaxy S IV

Newsy

Do premiery kolejnego high-endowego urządzenia od Samsunga pozostało 10 dni. To wystarczająco dużo by wciągnąć wiele osób w zabawę, która ma nakręcić spiralę oczekiwania i doprowadzić do tego, że większość zainteresowanych użytkowników z niecierpliwością będzie czekać na wielką premierę tego urządzenia.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Koreański producent opublikował dzisiaj pierwszą zapowiedź wideo dotyczącą Galaxy S IV. Ma ona tylko zaostrzyć nasz apetyt i będzie kontynuowana na oficjalnym profilu Samsunga na YouTube. Zapewne finał historii będzie miał miejsce 14 marca w Nowym Jorku.

Zapraszamy do obejrzenia:

Źródło: Samsung


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x