#CyfrowePoparcie: Opowiedz się za rozwojem Polski cyfrowej!

Newsy

#CyfrowePoparcie to najnowsza akcja, która ma jeden cel – pokazać Kancelarii Premiera, że chcemy kontynuować rozwój Polski cyfrowej z Anną Streżyńską na czele Ministerstwa Cyfryzacji. Działanie jest proste, nie wymaga od Was ruszania się sprzed komputera – jedyne, co należy zrobić to wysłać stosowne pismo. Mały gest, ale o ogromnym znaczeniu. Szczególnie, że możemy wykorzystać narzędzia, które powstały dzięki Pani Minister.

Kim jest Anna Streżyńska? Co zawdzięczamy i co planuje Ministerstwo Cyfryzacji?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Na łamach naszego portalu pojawił się szeroki artykuł na ten temat. Jednak wystarczy tylko wspomnieć o ostatnich projektach, takich jak eDoręczenia, mObywatel czy też mDokumenty. Anna Streżyńska to bezpartyjny fachowiec z wieloletnim doświadczeniem – nasza jedyna nadzieja i gwarancja na nowoczesną, cyfrową Polskę. W świetle doniesień o rychłej rekonstrukcji rządu niezwykle istotne jest jej poparcie przez obywateli.

Co należy zrobić, aby wyrazić swoje #CyfrowePoparcie? Wykonać kilka, prostych kroków:

 1. Założyć Profil Zaufany (jeśli jeszcze nie masz)
 2. Utworzyć elektroniczne pismo ogólne
  1. Kliknij: „Wyślij pismo ogólne
  2. Zaloguj się danymi Profilu Zaufanego
 3. W następujący sposób wypełnić pismo:
  1. Urząd: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  2. Rodzaj: opinia
  3. Tytuł: #CyfrowePoparcie
  4. Szczegóły: Wyrażam poparcie dla Pani Minister Anny Streżyńskiej oraz działań, które podejmuje w roli Minister Cyfryzacji.
 4. Kliknąć kolejno: „Dalej„, „Podpisz i wyślij„, „Popisz profilem zaufanym
 5. Autoryzować operację kodem SMS.

Cała operacja trwa kilka minut, jeśli doliczymy czas potrzebny na stworzenie Profilu Zaufanego. Po wysłaniu pisma drogą mailową otrzymamy potwierdzenie.

Szczegóły na temat samej akcji #CyfrowePoparcie znajdziecie na stronie inicjatora: cyfrowepoparcie.pl. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x