Potęga modułów – Moto Mod i Polaroid. Tylko ta cena…

Newsy

Seria Moto Z jako jedyna podtrzymuje pomysł modułów. Essential Phone z pewnością nie możemy nazwać modułowym smartfonem, a RED to bardzo egzotyczna propozycja. Zostaje wyłącznie Motorola. Na polskim rynku znajdziemy Moto Z2 Play, którą niedawno recenzowałem. Razem z tym urządzeniem dostałem trzy moduły, ale to nie jedyne propozycje z rodziny Moto Mods.

Na rynku znajdziemy pada do gier, projektor, zaawansowany aparat oraz wiele innych. Producent bardzo dba o rozwijanie tej technologii, oferując wiele konkursów na własne pomysły i projekty. Tymczasem oficjalnie przedstawiono kolejny moduł – Insta-Share Printer powstały we współpracy z Polaroidem. Sama marka mówi już wszystko – możemy drukować zdjęcia, które równocześnie stają się naklejkami. Rozmiar takiej fotografii to 3 x 2 (w calach). Wykorzystywany jest papier ZINK, który w Polsce kosztuje około 50 złotych za 20 sztuk.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

O samym module i jego różnych prototypach pisaliśmy już wcześniej. Teraz wiemy jak wygląda ostatecznie. Nowy moduł jest czasowo ekskluzywny dla sieci Verizon i nie wiemy, czy trafi do Polski.

Zobacz też: LG V30 w Polsce z drogimi słuchawkami jako gratis

Fani tego typu zdjęć powinni być w siódmym niebie. Niestety, ale zabójcza może okazać się cena, która wynosi 200 dolarów za moduł. Identyczne akcesorium, które współpracuje ze wszystkimi smartfonami z Androidem lub iOS jest dwukrotnie tańsze.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x