W Sklepie Play znajduje się mnóstwo aplikacji, dzięki którym zdjęcie zrobione dokumentom będziemy mogli przemienić w kopię cyfrową i zapisać w formacie pdf. Nie wszystkie z nich jednak są tak samo funkcjonalne. Adobe Scan wychodzi na prowadzenie, dzięki jednej nowości.

Sensei działa świetnie

Uczenie maszynowe zyskuje coraz większą popularność i producenci nie boją się z niego korzystać. Zaimplementowanie go w Adobe Scan pozwala na automatyczne wybranie przez aplikację fotografii dokumentów. Dzięki temu nasza galeria w programie jest przejrzysta i pozbawiona zdjęć z wakacji. Sensei, bo tak nazywa się technologia wykorzystywana przez Adobe, sprawdza się szybko i do jej uruchomienia wystarczy jeden klik.

Dokumenty możemy segregować według daty oraz nazwy. Dodatkowo mamy do nich dostęp offline. Pojawia się również funkcja oczyszczania zdjęcia. Słowem: nasze dokumenty będą wyglądać bardzo dobrze.

Zobacz też: Zmiany na YouTube!

Adobe Scan możecie pobrać ze Sklepu Play bądź skorzystać z APK Mirror i zainstalować plik APK.

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.