Messenger Day zostanie zastąpiony inną funkcją Facebooka

Newsy

Stories to funkcja, która została po raz pierwszy wprowadzona przez Snapchata. W szybkim czasie polubiły ją miliony użytkowników na świecie. Konkurencja widząc sukces Stories, nie mogła stać obojętnie. W niedługim czasie podobna funkcja została wprowadzona najpierw na Instagrama, a potem na Messengera i Facebooka. Na tym pierwszym portalu cieszy się ona ogromną popularnością, również z niej korzystam. Na Facebooku liczba korzystających jest umiarkowana, a na Messengerze, praktycznie zerowa.

W związku z tym Facebook podjął decyzję o jej usunięciu. Aż cisną się na moje usta słowa: „w końcu!”. Funkcja zajmowała dodatkowe miejsce w aplikacji i niepotrzebnie ją obciążała. Niestety, puste „pole” po Messenger Day zajmie Mój Dzień z Facebooka. Użytkownicy korzystający z tej opcji powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ będą mieli do niej dostęp z dwóch aplikacji. Historia udostępniona na Messengerze będzie widoczna na Facebooku i odwrotnie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Podobno Facebook pracuje również nad umożliwieniem „wrzucania” swoich historii z Instagrama na Facebooka. Przyznam, że jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania, ponieważ doprowadzi ono do chaosu związanego z przeglądaniem historii.

Zobacz także: Co wiemy o Galaxy S9?

Dla nie będących w temacie, przypomnę, że Stories to, według Snapchata:

świetny sposób na nadążanie za znajomymi. Każda historia to kompilacja snapów, którą znajomy opublikował w ciągu ostatnich 24 godzin. Możesz przeglądać historię Snapchattera tyle razy, ile chcesz, zanim nie będzie już dostępna!”

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x