11 listopada pojawi się nowa, tańsza wersja Xiaomi Mi6

Newsy

Xiaomi zaprezentowało flagowy model Mi6 w dwóch wariantach: 6GB RAM z 64 bądź 128 GB pamięci wewnętrznej. Po kilku miesiącach od premiery na rynek trafi jeszcze jedna wersja.

Zamiast 6, 4 GB RAM

Potwierdzają się plotki, które mogliśmy słyszeć od pewnego czasu. Chiński producent przygotowuje Xiaomi Mi6 wyposażonego w 4 GB RAM. Oficjalna sprzedaż wystartuje już w tym tygodniu, 11 listopada. W Państwie Środka obchodzi się wtedy Dzień Singla, czyli dzień największych wyprzedaży. Warto wtedy rozejrzeć się za sprzętem, który mieliśmy na oku.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nowy Xiaomi Mi6 będzie też tańszy. Wyceniono go na 2299 juanów, co w przeliczeniu daje nam około 1260 złotych. To sto złotych mniej niż w przypadku wariantu 6/64 GB. Pozostała specyfikacja techniczna nie została zmieniona. W dalszym ciągu na pokładzie znajdziemy 5,15-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 835, 12-megapikselowy aparat główny oraz 8-megapikselową kamerkę selfie.

W Polsce Xiaomi Mi6 dostępny jest wyłącznie w wariancie z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Trzeba za niego zapłacić 1800-1900 złotych.

źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x