Smartfon za 199 złotych z Androidem Nougat w Biedronce!

Newsy

Biedronka często oferuje nam smartfony z Androidem w niewygórowanych cenach. Tym razem mówimy tutaj o modelu, za który jesteśmy w stanie zapłacić jednym banknotem. Pytanie brzmi: czy warto?

myPhone znów w niskiej cenie

myPhone jest marką, która na dobre rozgościła się w Biedronce. W dniach 06.11-19.11 możemy kupić smartfon myPhone C-Smart IV. Został on wyceniony na 199 złotych. Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
  • 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli
  • 8 GB pamięci wewnętrzne
  • akumulator 1350 mAh
  • system Android 7.0 Nougat
  • łączność 3G, Wi-Fi, Bluetooth
  • 1 GB RAM
  • aparat główny 2 megapiksele

Zobacz też: Jaka przyszłość czeka na Facebooka?

Są to parametry adekwatne do ceny. Co warto podkreślić to na pewno obecność Androida Nougat na pokładzie. Reszta jest niestety mniej optymistyczna. 1 GB RAM może być niewystarczający do przeciętnej, codziennej pracy na smartfonie, lecz w podstawowych zadaniach czy przy niewielu aplikacjach powinien jeszcze dać radę. Rozdzielczość ekranu również nie jest porywająca. Pamiętajmy jednak, że mówimy tutaj o 200 złotych i 4-calowym ekranie.

myPhone C-Smart IV jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

źródło: Biedronka


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x