OnePlus 5T nie ma już przed nami niemalże żadnych tajemnic. Pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację flagowego modelu przez producenta. Nim to jednak nastąpi, warto pogdybać o jego cenie.

Atrakcyjna cena

W przyszłym tygodniu tj. 16 listopada odbędzie się oficjalna premiera OnePlus 5T. Urządzenie zostanie pokazane w Nowym Jorku. Tymczasem Pete Lau, CEO OnePlus odpowiedział w serwisie Weibo na pytanie dotyczące ceny smartfona. Użytkownik zapytał czy 4000 juanów wystarczy na najnowszy model. Okazuje się, że tak. W przeliczeniu daje nam to około 2200 złotych. Jest to bardzo atrakcyjna kwota, która może sprawić, że OnePlus 5T powtórzy sprzedażowy sukces poprzednika.

Za tydzień uzyskamy pewność

Być może mowa tutaj o najsłabszej wersji urządzenia. Niemniej nawet 6 GB RAM w tej cenie jest kuszące. Warto jednak zaznaczyć, że to wciąż są plotki. Za tydzień wszystko, co do tej pory dowiedzieliśmy się o smartfonie zostanie zweryfikowane.

źródło: Weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.