OnePlus stara się podbić serca klientów swoim wsparciem dla najnowszych modeli. Z pewnością obiekcje mogą mieć użytkownicy OnePlus 2 i X, ale to już przeszłość. Chińczycy właśnie testują Androida Oreo dla OnePlus 3 i 3Tnowy system może sprawdzić każdy. Najnowszy model musi chwilę poczekać, gdyż 5’tka jeszcze nie uczestniczy w otwartych testach. Mimo wszystko do Sieci wyciekło stosowne oprogramowanie i specjaliści już mu się przyjrzeli.

Niewątpliwie OnePlus 5 musi być przez firmę testowany w połączeniu z Androidem Oreo. Są to zamknięte testy, więc niewiele osób ma do nich dostęp. Jedna z nich postanowiła sprawić, że zamknięte testy… zostały otwarte poprzez udostępnienie oprogramowania w Sieci. Firma z pewnością nie jest zadowolona z tego faktu – pierwsze źródła zostały już usunięte. Jednak to Internet – tutaj nic nie ginie i oficjalnego Androida Oreo możecie pobrać z następującego linku: Klik! Instalacja odbywa się poprzez nagranie paczki na pamięć urządzenia, a następnie uruchomienie jej przez Recovery.

Zobacz też: Tak będzie wyglądał OnePlus 5T!

Musicie pamiętać, że powyższy system pochodzi z zamkniętej wersji testowej. Oznacza to, że nikt nie gwarantuje stabilnej pracy systemu. Użytkownicy zgłaszają gorszą jakość zdjęć i filmów oraz problemy z niektórymi aplikacjami.

 

źródło: XDA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.