oneplus 5

Android Oreo dla OnePlus 5 już jest – producentowi „wymknęło się” oprogramowanie

Newsy

OnePlus stara się podbić serca klientów swoim wsparciem dla najnowszych modeli. Z pewnością obiekcje mogą mieć użytkownicy OnePlus 2 i X, ale to już przeszłość. Chińczycy właśnie testują Androida Oreo dla OnePlus 3 i 3Tnowy system może sprawdzić każdy. Najnowszy model musi chwilę poczekać, gdyż 5’tka jeszcze nie uczestniczy w otwartych testach. Mimo wszystko do Sieci wyciekło stosowne oprogramowanie i specjaliści już mu się przyjrzeli.

Niewątpliwie OnePlus 5 musi być przez firmę testowany w połączeniu z Androidem Oreo. Są to zamknięte testy, więc niewiele osób ma do nich dostęp. Jedna z nich postanowiła sprawić, że zamknięte testy… zostały otwarte poprzez udostępnienie oprogramowania w Sieci. Firma z pewnością nie jest zadowolona z tego faktu – pierwsze źródła zostały już usunięte. Jednak to Internet – tutaj nic nie ginie i oficjalnego Androida Oreo możecie pobrać z następującego linku: Klik! Instalacja odbywa się poprzez nagranie paczki na pamięć urządzenia, a następnie uruchomienie jej przez Recovery.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Tak będzie wyglądał OnePlus 5T!

Musicie pamiętać, że powyższy system pochodzi z zamkniętej wersji testowej. Oznacza to, że nikt nie gwarantuje stabilnej pracy systemu. Użytkownicy zgłaszają gorszą jakość zdjęć i filmów oraz problemy z niektórymi aplikacjami.

 

źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x